08:00 - 18:00
facebook instagram linkedin twitter
abb-about.jpg abb-sarj-oto.jpg
Ankotek Mühendislik

Hakkımızda

Firmamız 2022 yılında Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

   

  • Firmamız, sektöründe lider bir kadronun bir araya gelmesiyle oluşmuş olan bir kuruluştur.  Ankotek Mühendislik Elektrik Sanayi Ticaret A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.
  • Genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar ve aksiyon alabilen yapısı ile Dünya da ve Türkiye’de, konusunda öncü markalar ile ilerlediği yolda her geçen gün güç ve istikrarını koruyarak bayiliğini yaptığı her markada Türkiye genelinde en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.
  • Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen Ankotek Mühendislik kurulduğu günden bu yana kaliteli ve zamanında hizmetin öncüsü olmuş yaklaşık 600 m2 alanda hizmet vermektedir.
  • Kurucu ortaklar olarak, paydaşlarımız tarafından doğru, güvenilir, istikrarlı ve sempati ile anılan bir yapı olmak, bu yapıyı korumak ve daha inovatif detaylar geliştirerek üst seviyelere taşımak şiarımızdır.

   

01
shipping

Dünyanın Her Yerine Kargo

Geniş Kargo Ağı İle Tüm Dünyaya Ürün Gönderimi

02
product

Geniş Ürün Yelpazesi

200+ Fazla Ürünü Bulabileceksiniz

03
earth

Dünya Markaları

Dünyanın En Kaliteli Markalarını Bulabilirsiniz

Ankotek Mühendislik

Kurulduğumuz günden beri müşterilerimize sağladığımız kaliteli ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle hızla büyümekteyiz

0

Üzerinde Ürün

0

Dünya Markası

0

Mutlu Müşteriler